Komentarze o portalu

2012

Marjan Meegdes: Bardzo fajny portal na temat Polski! Od dłuższego czasu nie czytałam czegoś podobnego. Mnóstwo informacji i pięknych zdjęć! Całkowicie słuszne!

2013

Aloys: Na przyszły rok planujemy wakacje w Polsce, więc miałem dużo szczęścia, że natrafiłem na tę stronę internetową, bardzo dobrą, piękną i dostarczającą bardzo dużo dobrej informacji wakacyjnej. Życzę dalszych sukcesów i dostarczania jeszcze więcej informacji!

2014

Lex Lugthart: Wyjątkowy portal. Nigdzie indziej nie natknąłem się na tak kompletny i osobisty obraz kraju. Świetna inicjatywa, szczególnie pod względem eliminacji uprzedzeń płynących z niewiedzy.

Jacques: Cześć, to jest naprawdę świetna strona internetowa. Dużo informacji, wiele użytecznych wskazówek. Mam nadzieję, że przeczyta ją wielu Holendrów. Każdy może znaleźć wszystko na temat urody Polski.

Marielle: Co za świetny portal! Jesteśmy zaabsorbowani przygotowaniami do wyjazdu do Polski. Chcemy jechać na północ i zobaczyć wszystko, a wyszukanie, co warto zobaczyć i czego doświadczyć wymaga pewnego wysiłku, więc ta strona jest bardzo pomocna!

Ankie: Tę stronę internetową podpowiedziała mi synowa. Myślę, że to jest bardzo dobre posunięcie. Mam zamiar wgłębić się w informację z dużym zainteresowaniem i stać się przez to mądrzejsza.

Anna: Dobra strona z bardzo dobrą informacją. Większość Holendrów wie, że Polacy są ludźmi ciężkiej pracy, ale my teraz wiemy więcej. Naprawdę dobra strona, czapki z głów!

2015

Steve: Jestem bardzo zadowolony, że tu jest tak wiele informacji o Polsce i jej kulturze.

2016

Harrie Beuvink: Czytam tę stronę od kilku lat, wspaniały portal, ciągle pojawiają się nowe tematy, bardzo poszerzające wiedzę, uznanie dla twórców!

2017

Mariya Rodionova: Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że wy, Han i Renata oraz wasi współpracownicy, stworzyliście bardzo szczegółowy, nieoficjalny przewodnik po swoim kraju. Szczególnie doceniam głębokość badań, która jest bardzo widoczna w tekstach o sytuacji politycznej, społecznych zwyczajach i charakterze narodowym. Punkt widzenia zaprezentowany w obydwu portalach [Polen voor Nederlanders i Holandia bez tajemnic–- rg] jest bardzo kompetentny, ponieważ jako tubylcy macie dostateczną wiedzę na temat waszych krajów i możecie opowiadać o nich w sposób zarówno zajmujący, jak i dobrze informujący. Wasze portale dodatkowo uatrakcyjnia różnorodność kolorowych zdjęć. Ich dodatkową wspaniałą cechą są historie pokazujące osobiste doświadczenia cudzoziemców zwiedzających dany kraj (np. korespondencje Doroty z Holandii) i raporty podróżnicze (np. Autostop). Dla osób wybierających się do waszych krajów takie obserwacje z pierwszej ręki mogą być bardzo przydatne. Byłoby świetnie, gdybyście opublikowali więcej takich historii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.